Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2362

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi27-08-2012
| Archiv novinek |

 

    Včera 27.8. jsme se s Astou a Berry vypravili na MVP v Mladé Boleslavi. Tam jsme se setkali s Abbigale a Bonifácem. Takže jsme to tam alespoň trošičku "zalesnili". Ve výstavním kruhu se nejlépe vedlo Boníkovi, získal V1, CAJC a BOJ. Tím mu chybí poslední titul CAJC či CAC a bude Českým junior championem. Držíme palce a gratulujeme.

Berry sice získala známku výborná (V), ale předvedení bylo příšerné - více zde.

Abbi Astou ve třídě otevřené dostali známku VD. Abbi jen proto, že se vyloženě nechtěla předvádět, jinak jí to moóoc slušelo. Asta si to sice užívala, ale bylo jí to prd platné - více zde.

 [Více]

Gratulujeme Britě!31-07-2012
| Archiv novinek |

 

 V neděli 29.7.2012 se Brita Stín lesa zúčastnila Národní výstavy v Bedzinu (Polsko) a získala V1, CAJC. Tímto úspěchem jí stačí již pouze jeden titul a stane se Polským championem. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

 
Štěňátka nebudou27-07-2012
| Archiv novinek |

 

Tak tu máme první špatnou zprávu - a doufám, že na dlouho poslední!  Včera 27.7. jsme byli s Astou na  sonu. A bohužel se potvrdilo, to, co jsme již  z chování Asty tušili. Asta nezabřezla . Pravděpodobně jsme nakrývali pozdě. Vrh "C" se tedy odkládá na zimu.

 
Další úspěšný víkend16-07-2012
| Archiv novinek |

 

 Tento víkend byl pro nás opět úspěšný. Dorazila nám zpráva, že se Abbigalle Stín lesa umístila na krásném 3. místě (ze 16ti týmů!) na oficiálních závodech agility se zkouškou z výkonu v kategorii A1. Tím jí schází pouze 1 zkouška k přesunu do druhé výkonostní třídy. Gratulujeme a přejeme další úspěšné závody!   

V neděli 15.6. se Brita Stín lesa účastnila Národní výstavy v Mladé Boleslavi a získala pěkný posudek a známku VD.. Gratulujeme!

 
Aischa je uchovněna!!!14-07-2012
| Archiv novinek |

 

Tak jsme se konečně dočkali a máme prvního uchovněného potomka. Je jím Aischa Stín lesa, která 1.7.2012 úspěšně prošla bonitací v Mladé Boleslavy. V povahovém testu získala 82b. Dle slov majitelky "neměla chuť si hrát a nelíbilo se jí měření. Ostatní bylo v pohodě." Moc gratulujeme a přejeme spoustu zdravých krásných štěňátek a k nim samozřejmě správné a milující páníčky.

 
Brita Stín lesa vyhrává v Polsku a má vlastní stránky.13-07-2012
| Archiv novinek |

 

 Hned po návratu z dovolené na nás čekaly samé skvělé zprávy. První z nich je účast Brity na 38. Beskidzke wystawy psow rasowych Bielsko-Biala (Polsko) a její výborné umístění. Získala známky V1 (doskonala 1), Nejlepší mladý (Zm.ml.) a Nejlepší z plemene (NJWr). Posíláme gratulace a děkujeme za výbornou prezentaci.  Abych nezapomněla, panička založila Britě vlastní stránky www.brita-stinlesa.wbs.cz, kde můžete vše kolem Brity sledovat.

 
Krytí Asty11-07-2012
| Archiv novinek |

 

Ve čtvrtek 28.6.2012 jsme s Astičkou navštívili jejícho nového ženicha - budoucího otce našeho vrhu "C". Stane se jím Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů. Je to krásný zdravý pes, který nezaváhal a vykonal, co se po něm chtělo. Bohužel jsme vzhledem k našemu odjezdu na dovolenou již nestihli překrytí. Tak za cca tři týdny uvidíme na sonu, zda můžeme na konci prázdnin očekávat štěňátka. Případní zájemci se již mohou hlásit - očekáváme všechna tři zbarvení štěňat.

 

 
Bonifác a Brita na výstavách10-06-2012
| Archiv novinek |

Dne 10.6.2012 se Bonifác Stín lesa účastnil Krajské výstavy psů v Benátkách nad Jizerou. Dle slov majitelky šli jen tak do počtu a odnesli si Vítěze třídy

Ve stejný den, ale v Polsku na "Krajowa wystava psow rasowych Raciborz", bodovala i Brita Stín lesa. Ta získala skvělou známku V2.

Oběma paničkám i hafanům gratulujeme a těšíme se na setkání na MV v Mladé Boleslavi .

 

 

 
Svod mladých a Klubová výstava16-05-2012
| Archiv novinek |

 

Uplynulý víkend 12.-13.5.2012 jsme strávili společně s našimi odchovanci z B vrhu v Jižních Čechách. Počasí sice příliš nevyšlo, ale víkend se vydařil. V sobotu se Asta aBonifác zúčastnili Klubové výstavy. Bonifác získal ocenění VD a Asta V (posudek zde). Večer se k nám připojil i Black se svou smečkou a strávili jsme příjemný večer v nedalekém penzionu. V neděli dorazila i Bella a "Béčka" ve složení Black, Bonifác, Bella a Berry absolvovala svod.  Svodové kódy najdete na kartách jednotlivých psů v sekci odchovy, foto zde. 
Všem děkujeme za účast a reprezentaci.


[Více]

Národní výstava psů Ostrava a Athos15-05-2012
| Archiv novinek |

 

 Opět s velkým zpožděním aktualizuji stránky. První novinkou je složená zkouška BH Athose. Athos zkoušku složil již 31.3.2012.  Stal se tak naším prvním odchovancem, který si touto zkouškou otevřel cestu k vyšším zkouškám dle IPO. Jemu i paničce gratulujeme a těšíme se na další složené zkoušky 

Další zpráva je neméně radostná. V sobotu 14.4.2012 se Asta, Berry, Brita, Bonnie, Bessie a Bonifác setkali na Národní výstavě psů v Ostravě. Bonnie a Bonifác si vyběhali V1 a tituli CAJC a BOJBrita získala skvělou V4 a Bessie s Berry VD. Nejvíce nás asi překvapila Astička, tu jsme brali jen na výlet, a přitom získala druhé místo s hodnocením V2, res. CAC. Posudky Asty a Berry najdete pod jejich jménem, foto zde.

Všem majitelům děkujeme za příkladnou prezentaci naší stanice a za péči o svá "štěňátka"

 [Více]


[1]<   << ZPĚT   ... [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ...   DALŠÍ >>   >[8]
Přejít na stránku :