Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2261

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
AKTUALIZACE15-10-2011
| Archiv novinek |

 

Omlouvám se všem za dlouhou pauzu v aktualizaci stránek, způsobenou jednak technickými obtížemi a jednak neskutečným pracovním vytížením. Dobrá zpráva v tomto ohledu je, že mám angínu a jsem tedy doma. Takže mohu aktualizovat. 

První skvělou novinkou, dosud zde nezveřejněnou, je výborný výsledek DKK i DKL, který má Aischa i Abbigalle. Obě mají 0/0 jak na kyčlích, tak na loktech. Gratulujeme!

 
Omluva07-07-2011
| Archiv novinek |

 

Omlouvám se všem návštěvníkům našich stránek (zejména majitelům štěňat), za to, že neaktualizuji. Štěňátka krásně rostou, jsou čilá a mazlivá. Máme spoustu krásných fotek, které sem určitě dodám. Problém je v našem PC, při každém pokusu o otevření fotky a její úpravy pro web mi hlásí plný disk a nedostatek paměti. Při práci na netu, je pro změnu, tak pomalý, že napsání této krátké zprávy mi již zabralo 12min . Jakmile budu mít rozšířenou paměť (uPC) vše doplním. Disk je již objednán.

Ve zkratce: Štěňata mají v průměru 4kg, vesele baští granule a dnes dostali poprvé syrové vepřové kosti. Hned věděli, že je to moc dobré, a že je potřeba kost bránit před ostatními sourozenci.

V úterý získala novou rodinku černoznakatá fenka se žlutým obojkem a dostala jméno Bessie

V pondělí nás navštívila štěňata z prvního vrhu Abby s rodinkou a Airin pouze s paničkou. Asta je naprosto přátelsky přívítala, štěňata byla chvíli nedůvěřivá, ale pak začala na starší sestry vesele dorážet. Fotky dodám.

Aktuálně je volná poslední holka černá se znaky.

 

 

 
Rušný víkend21-06-2011
| Archiv novinek |

 

V neděli jsme uvítali první návštěvy zájemců o štěňátka. Vzhledem k tomu, že se noví majitelé štěňat líbili jak nám, tak Astě, znají již dvě černoznakaté fenky své rodiny.

V neděli jsme také zjistili, že má Asta lehce rozřízlé břicho, tak jsme hned večer, jakmile začal náš veterinář ordinovat, jeli na veterinu. Astě naordinoval půst a dnes v podvečer (pondělí) ji v celkové narkóze ránu sešil. Má sedm úhledných stehů. Už se opět v naprosté pohodě s obrovskou chutí k jídlu plně se věnuje svým potomkům.

Do galerie jsem přidala nové fotky z dnešního dne.

 
Volná fenka černá se znaky17-06-2011
| Archiv novinek |

Dnes se uvolnila rezervace na černou fenku se znaky. K dnešnímu dni jsou tedy volní oba kluci - černí se znaky a plavá a černoznakatá holka. 

 

 
První krmení venku15-06-2011
| Archiv novinek |

Po drobných problémech s připojením k internetu můžeme opět podávat aktuální zprávy. Štěňátka se mají čile k světu, dávají o sobě vědět ňafáním a někteří už i štěkají a vrčí, pokud se jim něco nelíbí. V pondělí jsme začali s přikrmováním. No, víc to vypadalo, že štěňata dostala super bazének. Včera večer, to již u někoho vypadalo, jako přikrmování. A dnes všichni krásně baštili. Jsou to zkrátka šikulky. Fotografie z krmení najdete zde.

Stále jsou volní oba pejsci a plavá fenka.

 

 
VRH B je na světě!29-05-2011
| Archiv novinek |

 

Včera v noci 28.5.2011 přivedla Astička na svět 8 krásných a zdravých hovíků. Porod proběhl v naprosté pohodě. Štěňata se mají čile k světu a Asta vypadá náramně spokojeně a pyšně. Hned ráno ochotně ukázala celé klubko štěňátek našim chlapečkům, a poté již méně ochotně, ale přesto v klidu veterináři. Ten konstantoval, že vrh je pěkný, vyrovnaný, bez paspárků a Asta je taktéž v pořádku. Podrobnosti o vrhu najdete zde a první fotky v galerii.

 
AISCHA boduje23-05-2011
| Archiv novinek |

 

  V neděli 22.5.2011 na Výstavišti v Litoměřicích, Nord Bohemia Canis získala Aischa Stín lesa skvělé hodnocení V3 (výborná 3) v mezitřídě. Gratulujeme a přejeme další úspěchy, zároveň děkujeme za výbornou reprezentaci.

 
MVP Praha21-05-2011
| Archiv novinek |

 

  O víkendu 14.-15.5.2011 proběhla v Letňanech  výstava MVP Praha na které nás reprezentovala Abbigalle Stín lesa. Získala ocenění VD - velmi dobrá. Gratulujeme a děkujeme

 
ABBI VÍTĚZÍ08-05-2011
| Archiv novinek |

 

Konečně se nám podařilo dát dohromady  obrazový materiál a můžeme tedy informovat, že dne 19.3.2011 se Abbigale Stín lesa zúčastnila agility závodů O velkou Pandu II ve třídě L začátečníci a hned při své závodnické premiéře získala 1. místo. Gratuluje ke skvělému úspěchu a majitelce děkujeme za informace, fotografie a báječné video, které si můžete pustit zde. Oběma, Abbi i Verče, přejeme spoustu dalších úspěšných startů.

 
Štěňátka budou!25-04-2011
| Archiv novinek |

 V pátek 22.4.2011 jsem byla s Astou na veterině a veterinářka nám potrvdila, to, co již dávno z Asty chování víme. Asta je březí.  Porod očekáváme 30.5.2011. Stále přijímáme záznamy na štěňata. Více o vrhu B zde.

[1]<   << ZPĚT   ... [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ...   DALŠÍ >>   >[8]
Přejít na stránku :