Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2261

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

Brita Stín lesa vyhrává v Polsku a má vlastní stránky.13-07-2012
| Archiv novinek |

 

 Hned po návratu z dovolené na nás čekaly samé skvělé zprávy. První z nich je účast Brity na 38. Beskidzke wystawy psow rasowych Bielsko-Biala (Polsko) a její výborné umístění. Získala známky V1 (doskonala 1), Nejlepší mladý (Zm.ml.) a Nejlepší z plemene (NJWr). Posíláme gratulace a děkujeme za výbornou prezentaci.  Abych nezapomněla, panička založila Britě vlastní stránky www.brita-stinlesa.wbs.cz, kde můžete vše kolem Brity sledovat.

 
Krytí Asty11-07-2012
| Archiv novinek |

 

Ve čtvrtek 28.6.2012 jsme s Astičkou navštívili jejícho nového ženicha - budoucího otce našeho vrhu "C". Stane se jím Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů. Je to krásný zdravý pes, který nezaváhal a vykonal, co se po něm chtělo. Bohužel jsme vzhledem k našemu odjezdu na dovolenou již nestihli překrytí. Tak za cca tři týdny uvidíme na sonu, zda můžeme na konci prázdnin očekávat štěňátka. Případní zájemci se již mohou hlásit - očekáváme všechna tři zbarvení štěňat.

 

 

[1]<   << ZPĚT   ... [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :