Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2342

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

Bonifác a Brita na výstavách10-06-2012
| Archiv novinek |

Dne 10.6.2012 se Bonifác Stín lesa účastnil Krajské výstavy psů v Benátkách nad Jizerou. Dle slov majitelky šli jen tak do počtu a odnesli si Vítěze třídy

Ve stejný den, ale v Polsku na "Krajowa wystava psow rasowych Raciborz", bodovala i Brita Stín lesa. Ta získala skvělou známku V2.

Oběma paničkám i hafanům gratulujeme a těšíme se na setkání na MV v Mladé Boleslavi .

 

 

 
Svod mladých a Klubová výstava16-05-2012
| Archiv novinek |

 

Uplynulý víkend 12.-13.5.2012 jsme strávili společně s našimi odchovanci z B vrhu v Jižních Čechách. Počasí sice příliš nevyšlo, ale víkend se vydařil. V sobotu se Asta aBonifác zúčastnili Klubové výstavy. Bonifác získal ocenění VD a Asta V (posudek zde). Večer se k nám připojil i Black se svou smečkou a strávili jsme příjemný večer v nedalekém penzionu. V neděli dorazila i Bella a "Béčka" ve složení Black, Bonifác, Bella a Berry absolvovala svod.  Svodové kódy najdete na kartách jednotlivých psů v sekci odchovy, foto zde. 
Všem děkujeme za účast a reprezentaci.


[Více]


[1]<   << ZPĚT   ... [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :