Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (22 %)

Celkem hlasů : 2139

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

Národní výstava psů Ostrava a Athos15-05-2012
| Archiv novinek |

 

 Opět s velkým zpožděním aktualizuji stránky. První novinkou je složená zkouška BH Athose. Athos zkoušku složil již 31.3.2012.  Stal se tak naším prvním odchovancem, který si touto zkouškou otevřel cestu k vyšším zkouškám dle IPO. Jemu i paničce gratulujeme a těšíme se na další složené zkoušky 

Další zpráva je neméně radostná. V sobotu 14.4.2012 se Asta, Berry, Brita, Bonnie, Bessie a Bonifác setkali na Národní výstavě psů v Ostravě. Bonnie a Bonifác si vyběhali V1 a tituli CAJC a BOJBrita získala skvělou V4 a Bessie s Berry VD. Nejvíce nás asi překvapila Astička, tu jsme brali jen na výlet, a přitom získala druhé místo s hodnocením V2, res. CAC. Posudky Asty a Berry najdete pod jejich jménem, foto zde.

Všem majitelům děkujeme za příkladnou prezentaci naší stanice a za péči o svá "štěňátka"

 [Více]

Vycházka Patřín06-03-2012
| Archiv novinek |

 

 

V neděli  26.2.2012 se uskutečnilo v pořadí 2. setkání hovíků ze Stínu lesa. Sešla se nám tři "Áčka" (Abbi, Airin, Athos) a čtyři "Béčka" (Berry, Bessy, Black, Bonifác) + Astička a Monty. Všem děkujeme za velmi příjemnou neděli a těšíme se na další setkání. Podrobnosti najdete v sekci akce, fotografie ve fotogalerii a video zde. Děkujeme Honzovi Popelkovi a JUDr. Nepožitkovi za fotodokumentaci.

 

[1]<   << ZPĚT   ... [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :