Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (22 %)

Celkem hlasů : 2139

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

DUO CACIB Brno06-02-2012
| Archiv novinek |

   O tomto víkendu se tři "Béčka" účastnila DUO CACIB v Brně. Reprezentoval nás Bonifác, Bessy a Berry. V sobotu si Bonifác odnesl pěkné 3. místo a hodnocení VN 3 (velmi nadějný), Bessy a Berry získaly ocenění N (nadějný). Probrali jsme chyby a doufali, že v neděli dopadneme o něco lépe. Výsledky z neděle: Bonifác VN 1, Berry VN 2 a Bessy odstoupila.  Posouzení Berry je zde.  Oběma majitelkám, Lucii a Evě, děkujeme za skvělou práci, reprezentaci naší CHS a také za příjemnou společnost - sem samozřejmě počítáme i Honzu, kterému opět děkujeme za skvělou fotodokumentaci, jež naleznete zde. Těšíme se na setkání 26.2.2012, kdy se u nás koná druhá psí vycházka. Zatím máme potvrzenou účast dvou "Áček" a tří "Béček". 

 

 
Bonifác vítězí29-01-2012
| Archiv novinek |

 

V neděli 8.1.2012 na VII. Hanácké národní výstavě v Brně získal Bonifác Stín lesa 1. místo ve třídě dorostu a skvělé hodnocení VN1. Blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci. Více fotografií zde.

 

[1]<   << ZPĚT   ... [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :