Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2261

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

Nové fotografie17-10-2009
| Archiv novinek |

Vzhledem k nedostatku času jsem přidala nové fotky štěňátek až dnes. Tentokrát z 19. a 26. dne jejich života. Dnes slaví přesně 1 měsíc. Všechna jsou čilá, žravá a hravá. K jídlu dostávají již rozmáčené granule, které jim moc chutnají. Začínají kousat do všeho, co jim překáží - i do sebe navzájem, krásně přitom na sebe vrčí a štěkají. Rádi se s námi mazlí, a když zavoláme: " Holky, kluci jídlo je tu!" Okamžitě se celá smečka zvedne a za ohlušujícího ňafání nás pronásleduje až k misce se žrádlem.

 
Gratulujeme!!!04-10-2009
| Archiv novinek |

V sobobu 3.10.2009 získal otec našich štěňátek Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu titul res.CAC na klubové výstavě v Kroměříži. Konkurence byla veliká - 24 psů v jeho třídě. Zároveň přidáváme ještě jednu gratulaci ke složené zkoušce FPr 2 a to minulý víkend 28.9.09. GRATULUJEME jak Sorbonnovi, tak paničkám. A věříme, že jeho potomci budou stejně chytří a krásní  

 

[1]<   << ZPĚT   ... [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :