Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2261

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

Návštěvní kniha27-09-2009
| Archiv novinek |

Od dnešního dne je plně funkční návštěvní kniha. Můžete nám tam  nechávat vzkazy, dotazy, vaše postřehy atd.. Budeme se snažit reagovat, co nejdříve.
Máme štěňátka17-09-2009
| Archiv novinek |

 

 Astička nás sice chvilku napínala, ale dnes v noci porodila 11 krásných, zdravých a čilých mrňousků . Máme 3 černé holky, 3 černé kluky a 5 černých fenek se znaky. Plavých jsme se bohužel nedočkali. Asta zvládla porod v naprostém klidu a s přehledem. O potomky pečuje příkladně a je na ní vidět, že je maximálně spokojená. Štěňata i Astu už prohlédl veterinář a konstatoval, že vše je v pořádku, a že vrh je vzhledem k počtu štěňat překvapivě silný, pěkný a vyrovnaný. Fotografie přidám zítra.

 

[1]<   << ZPĚT   ... [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :