Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2445

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

Asta - krytí 07-09-2014
| Archiv novinek |

Včera za Astou dorazil krásný černý nápadník Black Beryl Kesidy a na první pohled si padli do oka. Po pár minutách došlo k prvnímu spojení a za dvě hodinky k druhému. Dnes si příjemné chvíle ve slunečném počasí zopakovali a teď  budeme jen doufat, že se podařilo a začátkem listopadu bychom mohli čekat na penzionu nové přírustky v podobě krásných štěňátek :-).

 
Změna adresy Astičky30-08-2014
| Archiv novinek |

Asta Pektorův statek i s páníčkem :-) změnili své bydliště a nyní jsou v Krkonoších. www.penzion-pohlednicka.cz . Asta je spokojená a užívá si velké volnosti a pohody. V noci hlídá penzion a přes den laškuje hlavně s dětskými návštěvníky penzionu. Pokud bude fit a vše dobře dopadne, bude mít letos ještě poslední štěňátka.

[1]<   << ZPĚT   ... [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :