Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2445

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

BLACK Stín lesa má zkoušky ZOP29-10-2012
| Archiv novinek |

Jojo, víme, je to s tou naší aktualizací hrůza . Nicméně veliká gratulace na západ Čech, kde 30.9. složil BLACK s psovodem Robertem ZOP a to na velmi pěkných 84b.!!! Jen ták dál - děláte nám radost
Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi27-08-2012
| Archiv novinek |

 

    Včera 27.8. jsme se s Astou a Berry vypravili na MVP v Mladé Boleslavi. Tam jsme se setkali s Abbigale a Bonifácem. Takže jsme to tam alespoň trošičku "zalesnili". Ve výstavním kruhu se nejlépe vedlo Boníkovi, získal V1, CAJC a BOJ. Tím mu chybí poslední titul CAJC či CAC a bude Českým junior championem. Držíme palce a gratulujeme.

Berry sice získala známku výborná (V), ale předvedení bylo příšerné - více zde.

Abbi Astou ve třídě otevřené dostali známku VD. Abbi jen proto, že se vyloženě nechtěla předvádět, jinak jí to moóoc slušelo. Asta si to sice užívala, ale bylo jí to prd platné - více zde.

 [Více]


[1]<   << ZPĚT   ... [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :