Sekce webu
Novinky
Kontakt


Stín lesa
Penzion Pohlednička
Jiří Schneider
Horní Štěpanice 41
51401 Benecko
tel: 777440300
info@penzion-pohlednicka.czAnketa
Zajímají vás při výběru štěněte úspěchy rodičů?

Ano, podle nich se rozhoduji (29 %)

Ano, ale nejsou rozhodující (25 %)

Ani ne,sleduji spíš jiné věci než tituly a zkoušky (24 %)

Ne, nezajímají mě (23 %)

Celkem hlasů : 2261

Uživatel
Login
Password
Registrace
Partneři
Web snadno a rychle
Hry pro PC a konzole
Značková krmiva pro psy a kočky
O nás

Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice plemene hovawart „STÍN LESA“.
Na těchto stránkách se dozvíte něco o „hovíkách“ a o životě s nimi (tedy zatím s jednou hovawartí slečnou Astou). A doufáme, že společně s námi budete moci sledovat i její odchovy.
 

Mezinárodně chráněný název Stín Lesa nám byl schválen dne 31.12.2008, ale to není začátek (tedy možná ano). Pro nás vše začalo v září 2006, kdy jsme si přivezli z Jižních Čech štěňátko: Astu z Pektorova statku od chovatelky Libuše Pavelkové. Původně to měl být „jenom“ rodinný mazlík, ale Astičku i jejího páníčka všechno to skotačení na výstavách a na cvičáku začalo bavit. A výsledkem bylo uchovnění Asty a založení této chovatelské stanice.

V létě 2011 se naše smečka rozrostla o dalšího člena - nechali jsme si plavou fenku z našeho B vrhu. Chlapci si ji pojmenovali Berry. Zatím je to pěkné číslo, ale věříme, že se nám ji také podaří uchovnit, a že nám bude dělat radost stejně jako Astička.


Naším cílem a snem, který si hodláme splnit, je chovat nejen na krásných, ale i na 100% zdravých a povahově vyrovnaných psech s dobrými předpoklady jak pro pracovní tak i výstavní kariéru.
 

Přejeme příjemné chvíle strávené na našich stránkách …..
 Fotogalerie
Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abbi - závody agility 2012Abi - závody agilityAbbi - 3.místo na závodech Agility

Poslední novinky

Další úspěšný víkend16-07-2012
| Archiv novinek |

 

 Tento víkend byl pro nás opět úspěšný. Dorazila nám zpráva, že se Abbigalle Stín lesa umístila na krásném 3. místě (ze 16ti týmů!) na oficiálních závodech agility se zkouškou z výkonu v kategorii A1. Tím jí schází pouze 1 zkouška k přesunu do druhé výkonostní třídy. Gratulujeme a přejeme další úspěšné závody!   

V neděli 15.6. se Brita Stín lesa účastnila Národní výstavy v Mladé Boleslavi a získala pěkný posudek a známku VD.. Gratulujeme!

 
Aischa je uchovněna!!!14-07-2012
| Archiv novinek |

 

Tak jsme se konečně dočkali a máme prvního uchovněného potomka. Je jím Aischa Stín lesa, která 1.7.2012 úspěšně prošla bonitací v Mladé Boleslavy. V povahovém testu získala 82b. Dle slov majitelky "neměla chuť si hrát a nelíbilo se jí měření. Ostatní bylo v pohodě." Moc gratulujeme a přejeme spoustu zdravých krásných štěňátek a k nim samozřejmě správné a milující páníčky.

 

[1]<   << ZPĚT   ... [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ...   DALŠÍ >>   >[38]
Přejít na stránku :